Warunki uczestnictwa “Bezpieczny Gabinet”

Certyfikat Bezpieczny Gabinet - uGinekologa.pl. Pierwsza wizyta u ginekologa, dziewica u ginekologa.

Szczegóły akcji:

1. Pomysłodawcą i organizatorem akcji “Bezpieczny Gabinet” jest Meringer Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu, przy ul. Dobrzeckiej 95/8a, NIP: 618-20-95-132, REGON: 301013001

2. Ideą akcji jest uświadamianie pacjentek odnośnie standardów bezpieczeństwa w gabinetach ginekologicznych i popularyzowanie wśród Lekarzy dobrych praktyk, takich jak stosowanie narzędzi jednorazowych i odzieży jednorazowej. Naszym zamiarem jest także promowanie gabinetów przyjaznych dla pacjentek. Gabinetów, które dbają o ograniczenie uczucia wstydu towarzyszącego wizycie u Lekarza ginekologa.

3. Kto może uczestniczyć w akcji: Podmioty Medyczne i Lekarze, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie kobiet, które odwiedzają gabinety ginekologiczne.

4. Certyfikat Bezpiecznego Gabinetu otrzymają Gabinety, które regularnie używają produktów oferowanych przez Meringer Sp. z o. o.

  • –  spódniczki i klapeczki jednorazowe DISPONICA
  • –  wzierniki dodatkowo przebadane INVISIO
  • –  szczoteczki DIRECTA z certyfikatem sterylności
  • –  inne jednorazowe specjalistyczne narzędzia diagnostyczne

5. Na stronie uGinekologa.pl pojawią się podmioty, który otrzymały Certyfikat Bezpiecznego Gabinetu i wyraziły zgodę na umieszczenie danych na stronie.

6. Certyfikat Bezpiecznego Gabinetu jest przyznawany na okres 1 roku z możliwością przedłużenia na kolejny okres.

Skontaktuj się z nami

napisz do nas: bezpiecznygabinet@meringer.pl

zadzwoń: 62 332 00 00

lub uzupełnij poniższy formularz kontaktowy.